pączki

in Strażnicy południowej dzielnicy

Złodzieje pączków

Jak informuje aspirant Malinowski do zdarzenia doszło dzisiaj w samo południe, na teren sklepu wdarło się trzech bandytów i sterroryzowało ekspedientkę dobrym słowem, poezją i piosenką Zenona M. – kobietę w stanie ciężkim przewieziono do szpitala gdzie walczy o życie.

Jak udało się ustalić naszej redakcji łupem złodziei padło 20 pączków o łącznej wartości 50 złotych PLN, złoczyńcy wraz ze słodkościami uciekli tą samą drogą jaką dostali się do lokalu tj. przez drzwi, które z pewnością były złe. Niestety roztrzęsiona ekspedientka nie była wstanie podać rysopisu sprawców, jedyne co zapamiętała to:

– Łysy! Bierz te z toffi!

– Ale ja nie lubię toffi!

– Bierz z toffi, bo się pani na nas obrazi

– Aha, to wezmę.

– Już wziąłem!

– To spierdalamy!!!

Jeżeli ktoś rozpoznaje sprawców lub posiada jakieś informacje, które mogą pomóc w śledztwie proszony jest o kontakt z najbliższym komisariatem policji. Dzielnicowy Malinowski prowadzi dochodzenie.

Aktualizacja: dzięki sprawnej akcji policji, zaangażowaniu psów tropiących sztuk 1, helikoptera sztuk 2 i jasnowidza sztuk 1, udało się ustalić tożsamość oraz miejsce przebywania sprawców. Niestety „Łysy” ze swoim wspólnikiem zdążyli już łup skonsumować (nie poleca tych z adwokatem). Jedyne na co może liczyć pracownica piekarni, to to że się zesrają na słodko.

fot.: pixabay

Napisz komentarz!

Comment